Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Przebudowa i remont elementów systemu wodociągowo - kanalizacyjnego na terenie gminy Busko-Zdrój

Dodał: Milena Data: 2019-07-24 17:07:12 (czytane: 4365)

Zakończyła się realizacja projektu "Przebudowa i remont elementów systemu wodociągowo - kanalizacyjnego na terenie gminy Busko-Zdrój" realizowanego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Busku-Zdroju.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-ZdrójW 2018 roku w Busku-Zdroju na terenie miasta przebudowano sieci wodociągowo kanalizacyjne. Prace prowadzone były w rejonie osiedla Sikorskiego, ul. Parkowej, Siesławic oraz Wolicy. Większość prac przy wymianie sieci wodociągowo-kanalizacyjnej prowadzona była w technologii bezwykopowej, co pozwoliło na ograniczenie zniszczeń nawierzchni oraz uniknięcia głębokich wykopów w sąsiedztwie bloków mieszkalnych oraz ulic.

Busko – Zdrój od wielu lat podejmuje działania związane z ochroną środowiska. Dobry przykładem jest produkcja czystej energii za pomocą paneli fotowoltaicznych na oczyszczalni ścieków w Siesławicach. Wiemy, że będziemy kontynuować nasze działania w celu dalszej poprawy infrastruktury oraz rozwoju odnawialnych źródeł energii – poinformował Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora.

Zobacz video:Roboty budowlane w ramach projektu zakończyły się w grudniu 2018 roku. Wartość projektu to 9 013 123,19 złotych brutto, a dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wyniesie 4 724 912,60 złotych.

Projekt został dofinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach działania 2.3 Gospodarka wodno – ściekowa w aglomeracjach oś priorytetowa II Ochrona Środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Loga.png

/artykuł sponsorowany/


Reklama.

Zobacz także

Pokażcie jak Wasza szkoła może być eko!

Dodane: 2019-10-14 12:21 - Komentarze  (0)  czytane (108)

TAGI:Komentarze (3)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.208.159.25

Marian (2019-08-01 17:27:10)

A kto widział na osiedlach Pana Prezesa Harca bo moim skromnym zdaniem już zadługo se w biurze ukrywa>, gdyby przespacerował się po osiedlowych chodnikach i porozmawiał z mieszkańcami to wiedziałby co spółdzielcom dolega >Dziwnym sposobem odparowały sprzed bloków ławki czyżby przydały się na działki?Spółdzielnia zamiast rozwijać się i budować nowe mieszkania to najlepsze uzbrojone tereny przekazała komu i za ile ?.Czekam na wyjaśnienia?

odbiorca (2019-07-29 11:31:06)

Czyli co? już nie będzie wyłaczeeń wody bez uprzedzenia i kiedy sobie umyślą

Monika (2019-07-27 11:19:24)

A kto powiedział,że już zakończono prace związane z modernizacją. Kto teraz przywróci stan techniczny infrastruktury ( chodniki, trawniki, jezdnie ) Widać, że firma ma gdzieś mieszkańców Oś. Sikorskiego.Władze Spółdzielni nic nie robią aby poprawić stan wykonania przywrócenia terenu.Wózkiem z dzieckiem trudno jest przejechać po wybojach na chodnikach. A co mają powiedzieć starsze osoby.PROSZĘ NIE USUWAĆ TEGO WPISU NIECH LUDZIE POCZYTAJĄ.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Dziś pierwszy dzień jesieni

23 września przypada pierwszy dzień jesieni kalendarzowej, która potrwa do 22 grudnia. Czekają nas coraz krótsze dni i dłuższe noce....