Strona startowa

Wiadomości - Sport

Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój remisuje z ITD24 Remedium Pyskowice (foto)

Dodał: Milena Data: 2019-03-12 11:51:13 (czytane: 5330)

W 17. kolejce rozgrywek 1 Polskiej Ligi Futsalu Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój zremisował 1:1 z ITD24 Remedium Pyskowice.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

W sobotę, 9 marca 2019 r. drużyna Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój rozegrała swój kolejny mecz w 1 Polskiej Lidze Futsalu (gr. południowa). Zmierzyła się z drużyną z ITD24 Remedium Pyskowice.

Maxfarbex szybko wyszedł na prowadzenie i na przerwę zawodnicy zeszli z wynikiem 1:0 dla gospodarzy. Goście w drugiej połowie zdobyli jedną bramkę i obie ekipy podzieliły się punktami. Sobotnie spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój  - ITD24 Remedium Pyskowice 1:1 (1:0)

Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój: Zachariasz, Wałach, Ślaski, Suchan, Mroczka, Armatys, Imiela, Przeniosło (1), Mika, Grzesiak, Porębski, Kuźma.

ITD24 Remedium Pyskowice: Michalik, Płaczek, Adamczyk (1), Misiak, Chojnacki, Krzywka, Dziedzic, Pazdej, Maślak.

Następny mecz Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój rozegra na wyjeździe w najbliższą sobotę, 16 marca. Zmierzy się z drużyną KGHM Metraco Górnik Polkowice. Spotkanie zaplanowano na godzinę 17.00.